IMG WA

בטון מוחלק

מה אתם יודעים על בטון מוחלק?

ידוע כי תופעת הסדקים ברצפת בטון היא דבר שכיח, והיא נגרמת מסיבות רבות, לרוב, מבלי שניתן לגלות מה גרם לסדקים עצמם. בין אם מדובר בסדק קטן או בין אם בסדק גדול, חשוב להתייחס לכל סדק כסכנה המחייבת טיפול מידי, וזאת כיוון שסדקים מעידים על כשל במבנה כולו ועל כן יש לטפל בבעיה מהשורש ולבצע שיקום רצפת בטון. אם אתם רוצים להימנע מראש מהבעיה, או אם נתקלתם כבר כעת בסדקים ברצפת הבטון, יש לנו פתרון עבורכם – בטון מוחלק!

רוב האנשים שתשאלו אותם היום מה זה בדיוק בטון מוחלק, לא ממש ידעו לענות לכם, ומבחינתנו זו הזדמנות נהדרת לענות על השאלה הזו באופן מפורט ומקצועי.

בטון מוחלק הוא שיטה להחלקת בטון באמצעות מכשיר מיוחד הנקרא הליקופטר, המזכיר את מכונת הפוליש. המכשיר בעל כנפיים מיוחדות המחליקות, תוך כדי התייבשות, את חומר הבטון שנקרא "בטון משופר החלקה", עד שנוצרת רצפה בעלת שכבה חלקה של החומר.

IMG WA

רצפת הבטון המוחלק מתאימה לכל מבנה: בתים, גינות, אולמות גדולים, מבנים תעשייתיים ועוד, כשבעשור האחרון, בטון מוחלק הפך למושג אטרקטיבי במיוחד בקרב מעצבי הפנים בבתים פרטיים. מדובר במראה רצפה שונה במיוחד מהריצוף הקיים בדרך כלל בבתים, המעניק מראה מעוצב וחדשני.

הבטון המוחלק, יוצר ריצוף באמצעות שכבת בטון אחת על פני שטח רחב, בלי מחיצות ועם חלוקות עדינות. השיטה היא פתרון מצוין למניעת סדקים, והרצפה הופכת עמידה ונוחה במיוחד לחיים הבייתים. היתרונות בשיטה הם רבים: היציקה של רצפת הבטון המוחלק אורכת זמן קצר בלבד, וברוב המקרים, אף זולה יותר מכל סוגי הריצוף האחרים. בנוסף, ניתן לבחור את הצבע המתאים לכם ולשלב בין הצבעים. עוד סיבה לבחירה בשיטת הבטון המחולק היא הקלילות שבה ניתן לנקות את הרצפה.

בבטון מוחלק אין גם צורך ברובה, והרצפה נראית כמשטח אחד חלק. כך ניתן לבצע חלוקות רחבות יותר, בשונה מריצוף רגיל המחולק כל כמה סנטימטרים ומרווחי הרובה הופכים לשחורים אחרי מספר חודשים, תופעה שדורשת תחזוקה רבה ומכונת פוליש צמודה.  

ואם לא די בכל אלו, התחזוקה השוטפת של בטון מוחלק אינה דורשת חומרים מיוחדים. כל מה שצריך על מנת לתחזק את הרצפה עם המראה היוקרתי, הם מים ומעט סבון והבית כבר נראה נקי ונוצץ.

מה שנפלא בשיטה זו העובדה שבטון מוחלק יכול לשמש גם לריצוף חוץ כמו: ריצוף בגינת הבית או במרפסת, מדוע? כיוון שבטון מוחלק הוא חומר עמיד מאוד גם בפני תנאי מזג אויר קשים ועומד בעומס של משקלים כבדים ולכן מתאים מאד גם לריצוף חוץ. בטון מוחלק יכול להגיע במגוון של עיצובים, עיטורים וצריבה. בטון מוחלק יכול להגיע כמובן בצבעו האפור והרגיל של הבטון אולם גם בצבעים אחרים לפי בחירה ובהתאמה לקו העיצובי של הבית או הגינה.

הדבר החשוב ביותר בבחירת רצפת בטון מוחלק, היא הבחירה בחברה המתמחה בציפוי רצפות ומשטחים. המתחזקת צוות מקצועי ומיומן המסוגל לבצע עבודות החלקת בטון לחניונים, מפלסים תת קרקעיים. נשמח לעמוד לרשותכם עם הצוות המקצועי שלנו ולהעניק לכם שירות אמין ובטוח!

שתף פוסט

אולי יעניין אותך

n

פוליאוריאה

פוליאוריאהחומר פוליאוראה מאפשר אטימה מושלמת של פגמים וחריצים בקירות החומר המשמש לציפוי והגנה על מגוון משטחים ומבנים החל מגגות, תעשיית המזון ועד למכוניות ומטוסים.החומר פולימרי

קרא עוד »
ציפוי אפוקסי לחניונים

רצפת אפוקסי

אפוקסי יתרונות על פני מתחרים בשוק כשאתם חושבים כיצד לרצף את המשרד, מתחם העבודה, החניון ואפילו את הבית ישנם הרבה גורמים שצריך לקחת בחשבון, אבל

קרא עוד »
IMG WA

בטון מוחלק

מה אתם יודעים על בטון מוחלק? ידוע כי תופעת הסדקים ברצפת בטון היא דבר שכיח, והיא נגרמת מסיבות רבות, לרוב, מבלי שניתן לגלות מה גרם

קרא עוד »
רולקה: ציפוי בטכנולוגיה חדשנית

רולקה: ציפוי בטכנולוגיה חדשנית

הרולקה שיטת היציקה בטכנולוגיה חדשנית בתחום התשתיות. תחום הציפויים הוא אחד מבין החשובים והעיקריים בעולם הבניה. ידוע לכל, כדי שמבנה יהיה חזק ועמיד יש צורך

קרא עוד »