ציפוי אפוקסי לחניונים

רצפת אפוקסי

אפוקסי יתרונות על פני מתחרים בשוק

כשאתם חושבים כיצד לרצף את המשרד, מתחם העבודה, החניון ואפילו את הבית ישנם הרבה גורמים שצריך לקחת בחשבון, אבל כדי לבצע את הבחירה הנכונה, חשוב מאוד להתייעץ עם צוות מקצועי ומיומן המתמחה בחיפוי רצפות, ובעל ניסיון בעבודה עם מגוון חיפויים איכותיים.

רצפה אפוקסית היא חלק חשוב בעיצוב הבית. היא נותנת את הטון הכללי ומגדירה את האוירה בהתאם לגוון הנבחר, לכן, קיימת חשיבות רבה לבחירת החומרים, הצבעים, הצורה, וכמובן לשילובים בין כל אלה. בעזרת ריצוף נכון ניתן לייצר חללים נעימים ומרגיעים, שמבודדים את הרצפה משאר הבית, אך מחברים אותה למהות הכללית והרלוונטית של כל החלל.

כשתחפשו אפשרויות ריצוף תוכלו למצוא מגוון מרשים של אפשרויות ריצוף בחיפויים של קרמיקה, פרקט ודמוי פרקט ועוד רבים. ריצוף המותאם בדיוק לחלל יוצר את האווירה הנעימה ונותן את הטון העיצובי.

ציפוי רצפות, אשר בוצעו בעבר רק באולמות ייצור, תפסו תאוצה והחלו להופיע גם בבתים פרטיים, וילות, משרדים, חנויות, מוסכים, שטחי מסחר, אולמות תצוגה ועוד. למרות המקור התעשייתי, ציפוי רצפות יכול להעניק לכל חלל מראה יפיפה ומיוחד, בזכות שלל הצבעים המדהים ומראה פני השטח הייחודיים. רצפות יצוקות שיועדו בעבר בעיקר למבנים תעשייתיים, ניתן למצוא כיום גם בחנויות מעוצבות, משרדי היי-טק ואף בבתים פרטיים.

מבנים ציבוריים כמו בתי חולים, מוזיאונים, בנייני משרדים, בתי מלון, בתי סוהר, דורשים טיפול זהיר ביישום הרצפה על מנת שתהיה בטיחותית, נוחה לשימוש, אסתטית ומותאמת לדרישות איכות הסביבה.

הרצפה מיושמת במגוון רחב של צבעים ורמות חספוס. האחזקה השוטפת והשמירה על פני שטח נקיים והיגייניים קלה, נוחה ועומדת בכל מגוון השימושים האפשרי במוסדות ציבור.

לביצוע העבודות הללו תצטרכו למצוא את הצוות המיומן ביותר עבור המשימה. עופרי ציפויים ורצפות בע"מ היא אחת מהחברות המובילות והמנוסות בתחום. מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בצוות של עופרי ציפויים ורצפות בע"מ לביצוע הבודה?

ראשית, החברה מתמחה בביצוע ציפויי אפוקסי, רצפות מדה (בטון) דקורטיבית ורצפות פוליאוריטן. החברה נמצאת בחזית העשייה בתחום בארץ מזה שנים רבות. החברה מתמחה גם בביצוע ציפויים ואיטומים לרצפות קיימות ומשטחים מסוגים שונים ומספקת פתרונות לשיקום רצפות ישנות תוך שימוש בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים.

הפתרונות שמציעה החברה מותאמים לכל המוסדות והמבנים הקיימים: מבני תעשייה, מפעלי מזון, חברות הייטק, אולמות תצוגה, רצפות דקורטיביות, חניונים למיניהם, מבני ציבור, מעבדות, חנויות מוסכים מאפיות ועוד. כמו כן, החברה מיישמת רצפות דקורטיביות באולמות תצוגה, בריכות, בתים פרטים ועוד.

מערכות הציפוי מבוצעות בטכנולוגיה חדישה ומתקדמות ביותר, כאשר העבודה מתבצעת תוך פיקוח מלא לצורך ביצוע ברמה הגבוהה ביותר, על העבודה ניתנת אחריות טיב והן אחריות על החומר.

חברת עופרי ציפויים ורצפות מעמידה את שירותיה המקצועיים כחברה מובילה בתחומה תוך הקפדה על איכות שירות גבוהה, שרות מהיר ויעיל, עמידה בלוח זמנים, זמינות ואמינות

שתף פוסט

אולי יעניין אותך

n

פוליאוריאה

פוליאוריאהחומר פוליאוראה מאפשר אטימה מושלמת של פגמים וחריצים בקירות החומר המשמש לציפוי והגנה על מגוון משטחים ומבנים החל מגגות, תעשיית המזון ועד למכוניות ומטוסים.החומר פולימרי

קרא עוד »
ציפוי אפוקסי לחניונים

רצפת אפוקסי

אפוקסי יתרונות על פני מתחרים בשוק כשאתם חושבים כיצד לרצף את המשרד, מתחם העבודה, החניון ואפילו את הבית ישנם הרבה גורמים שצריך לקחת בחשבון, אבל

קרא עוד »
IMG WA

בטון מוחלק

מה אתם יודעים על בטון מוחלק? ידוע כי תופעת הסדקים ברצפת בטון היא דבר שכיח, והיא נגרמת מסיבות רבות, לרוב, מבלי שניתן לגלות מה גרם

קרא עוד »
רולקה: ציפוי בטכנולוגיה חדשנית

רולקה: ציפוי בטכנולוגיה חדשנית

הרולקה שיטת היציקה בטכנולוגיה חדשנית בתחום התשתיות. תחום הציפויים הוא אחד מבין החשובים והעיקריים בעולם הבניה. ידוע לכל, כדי שמבנה יהיה חזק ועמיד יש צורך

קרא עוד »