ציפוי רצפת אפוקסי היא הפתרון שלכם לריצוף עמיד ויעיל לאורך זמן, ומעניקה לכם מראה יוקרתי ומעוצב לבית העסק ולבית.

איכות הריצוף
לציפוי רצפת אפוקסי יתרונות רבים שיוכלו להקל עליכם ברמת התחזוקה השוטפת של המבנה, המפעל, בית העסק או הבית הפרטי שלכם. לציפוי רצפת אפוקסי יש יתרונות רבים: היא עמידה בפני משאות כבדים ומשקל כבד, היא עמידה בפני כימיקלים, קל לנקות אותה והיא מעניקה מראה יוקרתי ואסתטי לנכס שברשותכם.
סוגים
ישנם מגוון סוגים של ציפוי רצפת אפוקסי. הסוגים השונים מתחלקים לאיכויות ציפוי הרצפה, צבעים שונים, ציפוי קוורץ זוהר ועוד. אתם בוחרים את הסוג המתאים לכם ביותר על פי התקציב והעיצוב הייחודי ביותר עבורכם. קוורץ זוהר מסייע לעמידות ומעניק יוקרה לאסתטיקה של הנכס שלכם והוא נחשב מהסוגים המומלצים ביותר לציפוי רצפת אפוקסי.

ציפוי רצפת אפוקסי היא עמידה בפני משאות כבדים ומשקל כבד, היא עמידה בפני כימיקלים, קל לנקות אותה והיא מעניקה מראה יוקרתי ואסתטי לנכס שלכם.

מקצועיות
מקצועיות הרצף היא זו שתקבע את איכות העבודה. תוכלו להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר אך אם הרצף אינו מנוסה ומקצועי בתחום ציפוי רצפת אפוקסי זה לא ישתלם לכם. בעל מקצוע מנוסה היא הנקודה החשובה ביותר בתהליך העיצובי של הרצפה שלכם.
מגוון צבעים
ציפוי רצפת אפוקסי היא ייחודית ומעניקה פן עיצובי מקורי וחדשני. ציפוי לרצפת אפוקסי מגיע במגוון צבעים ודוגמאות. תוכלו אפילו לבחור את הציורים שיוטבעו על הרצפה, את סמל החברה שלכם, דוגמאות טבע כמו ים וצמחיה, אנימציות שונות ועוד.
עמידות לאורך זמן
ציפוי רצפת אפוקסי מבטיחה לכם עמידות לאורך זמן ואחריות לתוחלת חיים ארוכה. עמידות ציפוי רצפת אפוקסי מעניקה למבנה מראה אסתטי, מעוצב ושומרת על מראה יוקרתי. היא עמידה בפני חומרים כימיים שונים ולא נגרם לה נזק אם מעבירים עליה משאות בעלי משקל רב. ציפוי רצפת אפוקסי מומלצת מאוד בעיקר למפעלים, מבנים ציבוריים, חברות אלקטרוניקה, מפעלי מזון ועוד