רולקה: ציפוי בטכנולוגיה חדשנית

רולקה: ציפוי בטכנולוגיה חדשנית

הרולקה שיטת היציקה בטכנולוגיה חדשנית בתחום התשתיות. תחום הציפויים הוא אחד מבין החשובים והעיקריים בעולם הבניה. ידוע לכל, כדי שמבנה יהיה חזק ועמיד יש צורך בתשתית חזקה ובטוחה. הן בתעשייה, הן בבנייני מגורים והן בתשתיות תחבורה.

זו גם הסיבה, שעל תחום הבנייה קיים פיקוח רחב וממוקד לכל שלב בתהליך, ומהנדס מלווה כל פרויקט באופן קפדני, על מנת לוודא כי הבנייה מתבצעת באופן מושלם ועל הצד הטוב ביותר. אחד התחומים המפוקחים ביותר הוא תחום התשתיות, כשבבסיסה מוצבים שלד הבטון ורצפת המבנה. השלד והרצפה זקוקים לכל החיזוקים והתוספות המקצועיות, על מנת שיתפקדו כבסיס נאות לתוצר הסופי.

מנהלי בניין מודעים לחשיבות שביצירת תשתיות מוצקות ואיכותיות ועל כן דואגים להשתמש בחומרים הטובים ביותר עבור הפרויקטים אותם הם מנהלים. תשתית בעלת עמידות גבוהה נחוצה על מנת להישאר יציבה בכל מזג אויר ולמנוע מגורמים מזיקים לפגום ביסודות המשטח, בטווח הארוך.
כל שטח ומבנה, בין אם הוא מיועד למגורים, לתעשייה או לתחומים מגוונים נוספים, זקוק ליציבות ולעמידות גם במצבי קיצון.

אף אחד מאתנו לא היה רוצה להיקלע למצב בו הרצפה כולה מוצפת בעקבות סערה, או להבחין בסדקים מטפטפים בחיבור בין הקירות. על מנת למנוע מצבים כאלה וסכנות נוספות, מבצעים יציקה שתאפשר יציבות ועמידות נגד כל רעה שעלולה לפגוע במבנה.

אחד הביצועים החשובים בתהליך ביסוס התשתית, הוא ביצוע תהליך ציפוי ואיטום למשטחים ולרצפות של המבנה. תחילה מנקים ומכינים את השטח, ובאמצעים אנושים וטכנולוגיים מתקדמים מתבצעים הציפוי והאיטום הנדרשים.

רולקה: ציפוי בטכנולוגיה חדשנית
רולקה למשטחים

בתוך מגוון היציקות לאיטום בהם ניתן להשתמש, קיימת יציקת "הרולקה".
יציקת הרולקה היא יציקה מעוגלת, אותה מבססים בין הרצפה לבין התקרה והקירות, כשהמטרה היא לבטל את הזווית הטבעית הנוצרת בזמן הבנייה, העלולה לייצר סדקים ולהיות מקור לרטיבות. על מנת לאפשר חיזוק איכותי יותר שימנע את הסדקים, שימוש ברולקה מנווט את המים אל נקודות הניקוז, במקום לתוך הבית.

כדי להצליח בתהליך, על עבודת היציקה להתבצע ע"י מומחים ליציקת רולקה, המוכשרים לבצע את עבודת היציקה כהלכתה, שכן, בשלב הבא יש צורך בהתאמת ההדבקות הטובה ביותר לתשתית עליה היא מונחת, על מנת לייצר את התשתית בגימור איכותי, שיתאים להמשך עבודת האיטום במגוון האפשרויות הרלוונטיות.

ביציקת רולקה משתמשים בכל עבודת איטום, בין השאר, במקלחות, גגות ובמרתפים, כשהרולקה היא בעלת תכונות הידבקות מצוינות והשימוש בה הוא פשוט. בנוסף, יציקת הרולקה מאפשרת לצפות את הזוויות הבעייתיות בחומרי האיטום הנדרשים למבנה.

בחברות המובילות, היציקה מתבצעת ע"י מערכות ציפוי הפועלות בטכנולוגיה חדשה, תוך פיקוח של איש מקצוע הן על הביצוע והן על איכות החומר הנדרש. השימוש ביציקת רולקה בכל משטח ורצפה, הוא בעל חשיבות עליונה, ובכל מקרה, לפני שמבצעים יציקת רולקה, מומלץ להתייעץ ולפנות לחברה מקצועית ומוסמכת לציפוי משטחים בעלת ניסיון, על מנת להימנע מהפתעות לא נעימות, הן במהלך העבודה והן בטווח הארוך.

שתף פוסט

אולי יעניין אותך

n

פוליאוריאה

פוליאוריאהחומר פוליאוראה מאפשר אטימה מושלמת של פגמים וחריצים בקירות החומר המשמש לציפוי והגנה על מגוון משטחים ומבנים החל מגגות, תעשיית המזון ועד למכוניות ומטוסים.החומר פולימרי

קרא עוד »
ציפוי אפוקסי לחניונים

רצפת אפוקסי

אפוקסי יתרונות על פני מתחרים בשוק כשאתם חושבים כיצד לרצף את המשרד, מתחם העבודה, החניון ואפילו את הבית ישנם הרבה גורמים שצריך לקחת בחשבון, אבל

קרא עוד »
IMG WA

בטון מוחלק

מה אתם יודעים על בטון מוחלק? ידוע כי תופעת הסדקים ברצפת בטון היא דבר שכיח, והיא נגרמת מסיבות רבות, לרוב, מבלי שניתן לגלות מה גרם

קרא עוד »
רולקה: ציפוי בטכנולוגיה חדשנית

רולקה: ציפוי בטכנולוגיה חדשנית

הרולקה שיטת היציקה בטכנולוגיה חדשנית בתחום התשתיות. תחום הציפויים הוא אחד מבין החשובים והעיקריים בעולם הבניה. ידוע לכל, כדי שמבנה יהיה חזק ועמיד יש צורך

קרא עוד »